Strona główna » Kompensacja mocy biernej » Kompensacja mocy biernej w Głogowie

Kompensacja mocy biernej w Głogowie

Kompensacja mocy biernej w Głogowie ma na celu ograniczenie wydatków związanych z pozyskiwaniem energii elektrycznej. Moc bierna często jest pobierana w zbyt dużych ilościach, niż są potrzebne do zasilania całej instalacji i niezbędnych urządzeń. Jej nadmiar nie jest wykorzystywany, co wiąże się z dużymi kosztami. Tworzymy systemy kompensacji mocy biernej dopasowany do zapotrzebowania na energię w konkretnym budynku. Świadczymy kompleksowe usługi, pozwalające na przeprowadzenie całej inwestycji od początku, aż do końca.

Zajmujemy się przede wszystkim pomiarami całej sieci i profilu mocy biernej. Na tej podstawie przygotowujemy dokumentację, która jest niezbędna do wdrożenia całej instalacji w budynku. Dobieramy właściwy typ baterii, pozwalający na uzyskanie maksymalnej wydajności. Wdrażamy wszystkie elementy w budynku naszego klienta, a na koniec przeprowadzamy niezbędne testy. Na tej podstawie możemy sprawdzić, czy cała instalacja działa w prawidłowy sposób.

Wykonujemy kompensację mocy biernej w Gostyniu, Głogowie i wielu innych miejscowościach. Współpracujemy przede wszystkim z właścicielami dużych firm. W przedsiębiorstwach zużywa się bowiem znacznie więcej energii elektrycznej niż w budynkach mieszkalnych, dlatego ewentualne straty i dodatkowe wydatki także są naturalnie większe.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu pomiarów w Państwa firmie. Działamy kompleksowo, ale decyzja o rozpoczęciu inwestycji zawsze należy do Państwa.