Strona główna » Kompensacja mocy biernej » Kompensacja mocy biernej Rawicz

Kompensacja mocy biernej Rawicz

Kompensacja mocy biernej polega na ograniczaniu strat związanych z niewykorzystywaną energią elektryczną. Moc bierna jest bowiem niezbędna do działania całej instalacji, dlatego pobiera się ją z sieci. Jest ona jednak dostarczana konsumentom w większych ilościach niż te, które rzeczywiście są potrzebne. W ten sposób powstają nadwyżki obciążające użytkownika wysokimi kosztami. Kompensacja mocy biernej jest sposobem na ich wyeliminowanie, a tym samym obniżenie rachunków związanych z energią elektryczną.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z kompensacją mocy biernej w Rawiczu. Przyjeżdżamy do budynku klienta i wykonujemy w nim pomiary całej instalacji. Mają one na celu sprawdzenie, jak wygląda zużycie energii elektrycznej w danym budynku oraz jaką wartość mają nadwyżki mocy biernej. Niekiedy zastosowanie kompensacji nie jest bowiem opłacalne. Jeśli w danym budynku takie rozwiązanie ma sens, zajmujemy się zaprojektowaniem całego systemu i dobraniem odpowiednich elementów do potrzeb użytkownika. Montujemy je w budynku klienta i przeprowadzamy testy, które pozwalają na upewnienie się, że cała instalacja działa w odpowiedni sposób.

Zajmujemy się kompensacją mocy biernej w Rydzynie, Rawiczu i wielu innych okolicznych miejscowościach. Działamy kompleksowo, dzięki czemu możemy zrealizować inwestycję bardzo sprawnie. Jej koszt zwraca się już po kilku tygodniach korzystania z instalacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.