Strona główna » Kompensacja mocy biernej » Kompensacja mocy biernej Kościan

Kompensacja mocy biernej Kościan

Zajmujemy się systemami kompensacji mocy biernej w Kościanie. Montujemy takie instalacje przede wszystkim w sytuacji, gdy w danym przedsiębiorstwie zapotrzebowanie na energię elektryczną jest duże. W takim przypadku pojawiają się ogromne nadmiary mocy biernej, której nie wykorzystuje się w stu procentach. Skutkują one dużymi stratami finansowymi, liczonymi w setkach złotych każdego miesiąca.

Systemy kompensacji mocy zawsze są tworzone w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę charakterystykę całego budynku oraz zapotrzebowanie na prąd klienta. Dobieramy właściwe baterie i dławiki, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej wydajności instalacji. Wdrażanie inwestycji trwa zwykle nawet kilka tygodni. Konieczne jest bowiem wykonanie niezbędnych pomiarów, a także przeanalizowanie, czy w danym przypadku zastosowanie systemu kompensacji mocy ma sens.

Montujemy systemy kompensacji mocy biernej w budynkach firmowych. W takich miejscach zapotrzebowanie na energię elektryczną jest bardzo duże, a co za tym idzie – występują znaczne straty. Zajmujemy się kompensacją mocy biernej w Lesznie, Kościanie i wielu innych miejscowościach w okolicy. Montujemy takie systemy zarówno w obiektach przemysłowych, jak i biurowcach czy podobnych budynkach.

Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy niezbędne pomiary i przedstawimy cennik naszych usług.